Posted by : Adsız 16 Mayıs 2012 Çarşamba

Terfi için en büyük aday olmanız bir gecede gerçekleşmez. Pozisyon için gerekli yeteneklere sahip olduğunuzu ve şu ana kadar yüksek performans gösterdiğinizi ispatlamanız gerekmektedir. Kendinizi terfi listesinin en üst sırasına çıkartmak için aşağıdaki stratejileri göz önünde bulundurabilirsiniz.
  • Bilgi toplayın. Terfi kararını verecek olan insanların çalışanları değerlendirirken hangi faktörlere dikkat ettiklerini bulun, ve istenen nitelikler için ne kadar yeterli olduğunuzu gözden geçirin.
  • Mevcut işinizi yeteneklerinizi ispatlamak için kullanın. Şu anki pozisyonunuzda gerekli kabiliyetleri gösterebildiğinizden emin olun. Eğer olmuyorsa gerekli yeteneklerden birini geliştirmek için müdürünüz ile birlikte çalışın, ve diğer müdürlerin de bundan haberdar olmasını sağlayın.
  • Başkalarının sizin varlığınızla ilgili düşünceleri hakkında bilgi toplayın. Kendine olan güveni dışa yansıtmak terfi kararlarında etkili faktörlerden biridir. Diğerlerinin sizin hakkınızdaki gerçek görüşlerini soruşturun.Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

En Kültürlüler

İzleyiciler

Alt Kategoriler

Asla Vazgeçmeyenler

- Güç ve güveni hep dışımda aradım. Ama bunlar, insanın içinden gelir ve hep oradadır.
(Sigmund Freud)

- Dünya üzerinde en güçlü silah, ateşlenmiş insan ruhudur.
(Marshall Foch)

- Onların peşinden gidebilecek cesaretiniz ve yeterli özgüveniniz varsa, bütün rüyalar gerçek olabilir.
(Walt Disney)
Blogger tarafından desteklenmektedir.

- Copyright © Kültür Yaşa -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -